Fermente Sucuk

TL 84,00/kg KDV Dahil

Hakiki Fermente Sucuğumuzun ve Tüm Ürünlerimizin İmalatında Yerli ve Kaliteli Dana Eti Ayrıca Dana Etinin En Lezzetli Parçaları İlave Edilerek İmalat Yapılmaktadır. Çocuklarında Yiyebileceği Tat da, Normal Baharatlı, Damak Tadınıza Uygun Kalite ve Lezzettedir. Sarımsak ve Çemen İçermez. Soya,Nişasta vb gibi Katkı Maddeleri İçermez. Tüm Ürünlerimizin Hiç Birinde Sakadat ve Kelle Eti Yoktur.

Clear selection
Stok Kodu: Yok

Açıklama

Çocuklarında Yiyebileceği Tat da, Normal Baharatlı, Damak Tadınıza Uygun Kalite ve Lezzettedir.
Uluslararası Akredite kuruluşlarından GlobalMark şirketinin denetiminden geçmiş ve Helal Gıda Helal Et sertifikasyonu belgesine sahiptir. Tüm Ürünlerimizin İmalatında Yerli ve Kaliteli Dana Eti Ayrıca Dana Etinin En Lezzetli Parçaları İlave Edilerek İmalat Yapılmaktadır.

Geleneksel Türk Sucuğu Olan Fermente Sucuktur.

Kısaca İmalat Aşaması..
Kendimize Has baharat karışımı formülümüz ile harmanlanan hakiki baharatların hazırlığında sonra imalat aşaması sırasında yöremizdeki kaliteli besi dana etlerinin sinirleri etten ayıklanarak bir yumruk büyüklüğü civarında olacak şekilde doğranır. Hazırlanan özel baharatlarla birlikte birbirleriyle harmanlayarak karıştırılır, kısa bir süre dinlendilip bekletildekten sonra tekrar sinir ve kıkırdak ayırıcı kıyma makinalarında kalın kıyma olarak kıyılır ve soğuk hava depolarında bekletilir,

İmalat aşaması çok meşakkatli ve uzun zaman alan Geleneksel Türk Sucuğumuz, Halis ve Kaliteli Fermente Sucuktur.

Dana Eti’nin, en yumuşak ve en lezzetli parçaları olan Antrikot ve Biftek ilave edilerek imal edilmektedir.

Sarımsak ve Çemen İçermez!

Ek bilgi

Vakum Tercihi Yapınız

Vakumlu, Vakumsuz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Fermente Sucuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir